Субота, 08.08.2020, 23:47

Ви увійшли як Гость | Група "Гості"Вітаю Вас Гость | RSS
Пустомити - info
Інформаційний ресурс міста

Головна | Єдиний дозвільний офіс | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід

Меню сайту
Міні-чат
Фото
Навігатор по місту


Реклама

Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 24
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Державний адміністратор: Марущак Орися Степанівна

Дні прийому: понеділок-п’ятниця з 9:00 до 13:00, з 14:00 до 17.00,
                      перерва з 13:00 до 14:00
Номер телефону: (0230) 4-16-09
Поштова адреса: 81100, Львівська область, м. Пустомити
                             вул.Грушевського,35 Пустомитівська РДА, (І поверх, каб. 4)
 
 
                                                                                                                                    ПОГОДЖЕНО
                                                                                                                                    Голова Пустомитівської
                                                                                                                                    райдержадміністрації
                                                                                                                                    ____________В.М.Шаповал
                                                                                                                                             (підпис)
                                                                                                                                                              МП
                                                                                                                                     «____» _________ 20__ р
Участь у роботі дозвільних центрів представників місцевих дозвільних органів станом на 01.02.2012
Львівська область, Пустомитівський район, м.Пустомити

№ п/п

Місцевий дозвільний орган

Дніприйомупредставників

дозвільних органів

в дозвільному центрі

Години роботи представників

дозвільних органів

в дозвільному центрі

Службові телефонипредставників

дозвільних органів

1

Відділ регіонального розвитку, містобудування та архітектури

Ващук В.М.

четвер

10.00-12.00

(0230) 4-11-65

2

Державний архітектурно-будівельний контроль

В.Возняк

понеділок

10.30-12.30

0673715636

3

Пустомитівський РВ ГУ Держтехногенбезпеки

І.Іськів

середа

14.30-17.30

227-89-36

4

Пустомитівська районна санітарно-епідеміологічної служба

В.Тимчук

вівторок

10.00-12.00

(0230) 4-12-17

5

Управління Держкомзему у Пустомитівському районі

Р.Мигаль

пятниця

10.00-12.00

(0230)4-11-42

6

Управління ветеринарної медицини

Б.Гуменний

четвер

9.30-12.30

(0230)4-17-16,

227-91-12)

7

Управління охорони культурної спадщини

В.Івановський

В телефонному режимі

 

236-70-85

 
Державний адміністратор відділу економіки
райдержадміністрації                                                                        /підпис/                            О.С.МАРУЩАК
тел.: (0230) 4-16-09
 
 Верховною Радою України 6 вересня 2005 року прийнято Закон України „Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”, який набрав чинності з 5 січня 2006 року.
З метою створення умов для розвитку підприємництва у районі, подолання адміністративних бар’єрів, скорочення термінів отримання документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності, удосконалення координації дій дозвільних органів за принципом організаційної єдності розпорядженням голови РДА „Про організацію проходження суб’єктами підприємництва дозвільно-погоджувальних процедур та отримання консультаційно-інформаційних послуг за принципом „єдиного дозвільного офісу” від 22 серпня 2005 року № 568 був створений Єдиний дозвільний офіс. Єдиний дозвільний офіс діє на підставі Наказу Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва від 05.12.2005 року №116 „Про затвердження Положення про державного адміністратора та порядок його взаємодії з місцевими дозвільними органами суб’єктами господарювання” та Закону України „Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”
Дозвільний офіс є погоджуючим органом з питань спрощення та впорядкування дозвільних, узгоджувальних процедур при започаткуванні та здійсненні підприємницької діяльності. Це місце, де заявники отримують певний комплекс адміністративних послуг, що їх надають органи виконавчої влади та місцевого самоврядування.
• cтворення сприятливих умов для розвитку підприємництва в районі;
• усунення правових, адміністративних, економічних та організаційних перешкод у розвитку підприємництва;
• спрощення та впорядкування дозвільних, узгоджувальних процедур, організація діяльності тих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, що надають адміністративні послуги, скорочення витрат часу суб’єктів підприємницької діяльності на отримання дозволів, довідок, погоджень, висновків, необхідних при започаткуванні та здійсненні підприємницької діяльності.
• організація заходів щодо прискорення отримання в управліннях, відділах райдержадміністрації, державних контролюючих службах, від підприємств і організацій довідок, погоджень, дозволів, заключень для здійснення суб’єктами господарювання підприємницької діяльності;
• надання інформаційно-консультативної допомоги суб’єктам господарювання з питань отримання дозволів та погоджень, необхідних для ведення підприємницької діяльності;
• вивчення існуючих перешкод у започаткуванні та здійсненні підприємницької діяльності;
• внесення пропозицій районній раді, райдержадміністрації, їх головам щодо спрощення процедур реєстрації суб’єктів підприємництва, сприяння розвитку підприємництва в районі та покращення роботи офісу;
• проведення моніторингу та аналізу діяльності відповідних органів та служб щодо дотримання ними порядку здійснення узгоджувальних та дозвільних процедур;
• інформування громадськості про свою діяльність через місцеві засоби масової інформації;
 Основними завданнями адміністратора є:
− Надання суб'єктам господарювання вичерпної інформації щодо вимог та порядку одержання документів дозвільного характеру. 
− Прийняття від суб'єкта господарювання документів, необхідних для одержання документів дозвільного характеру, реєстрація та подання документів (їх копій) відповідним місцевим дозвільним органам.
− Забезпечення взаємодії місцевих дозвільних органів.
− Здійснення контролю за додержанням посадовими особами місцевих та регіональних дозвільних органів строків розгляду, надання інформації щодо видачі, відмови у видачі, анулювання та переоформлення документів дозвільного характеру.
− Видача довідок з Реєстру документів дозвільного характеру.
− Ведення в мережі Інтернет веб-сторінки, що містить інформацію, необхідну для отримання документів дозвільного характеру.
− Виконання інших завдань, передбачених чинним законодавством.
 Основними обов’язками державного адміністратора є:
− Забезпечення видачі (видача оформлених місцевими дозвільними органами) документів дозвільного характеру виключно через дозвільний центр.
− Оптимізація процесу видачі документів дозвільного характеру шляхом налагодження взаємодії між представниками місцевих дозвільних органів, що беруть участь у роботі дозвільних центрів, а для державних адміністраторів, місцезнаходженням яких є обласний центр, − представниками регіональних дозвільних органів, що беруть участь у роботі дозвільних центрів, створених міськими радами (їх виконавчими органами) міст − обласних центрів.
− Забезпечення видачі (видача оформлених місцевими дозвільними органами) документів дозвільного характеру в разі звернення заявника безпосередньо до державного адміністратора.
− Організація та інформаційне забезпечення діяльності представників місцевих дозвільних органів щодо проведення спільного обстеження об'єктів, на експлуатацію (розміщення) яких видається дозвільний документ.
− Ведення документообігу та забезпечення обліку звернень суб'єктів господарювання до державних адміністраторів, представників місцевих дозвільних органів, що беруть участь у роботі дозвільного центру.
− Формування та ведення Реєстру документів дозвільного характеру в порядку, установленому уповноваженим органом.
− Підготовка пропозицій щодо вдосконалення процедури видачі документів дозвільного характеру та надання їх керівництву відповідної міської ради, Київської міської державної адміністрації та відповідної районної державної адміністрації
 
Відповідальність
1. Адміністратор несе персональну відповідальність за правильність та комплектність оформлення документів, необхідних для отримання документу дозвільного характеру та за зберігання дозвільної справи.
2. Адміністратори за порушення вимог законодавства з питань видачі документів дозвільного характеру несуть відповідальність у порядку, встановленому законом.
3. Дії або бездіяльність адміністраторів можуть бути оскаржені до суду у порядку, встановленому законом
4. Шкода заподіяна адміністраторами фізичним або юридичним особам під час виконання своїх обов’язків, підлягає відшкодуванню у порядку, встановленому законом.
 
Організаційне та матеріально-технічне забезпечення адміністратора
1. Організаційне та матеріально-технічне забезпечення роботи адміністратора здійснюють виконавчі органи міських рад, районні, районні у містах Києві та Севастополі державні адміністрації.
2. Районна державна адміністрація забезпечує адміністраторів інформаційними стендами з повною та вичерпною інформацією щодо порядку (послідовності дій) видачі документів дозвільного характеру місцевими дозвільними органами, де повинні бути наведені перелік документів, необхідних для отримання документів дозвільного характеру, зразки заяв та необхідних форм бланків, строки видачі документів дозвільного характеру, розмір плати або безоплатність видачі документів дозвільного характеру, а також інформацією про контакти з місцевими дозвільними органами. 
3. Методологічне та інформаційне забезпечення діяльності адміністраторів здійснює центральний орган виконавчої влади, який забезпечує реалізацію державної політики у сфері підприємництва.
  
Порядок видачі документів дозвільного характеру через дозвільний офіс
− Суб’єкт господарювання подає адміністратору заяву про видачу документа (-ів) дозвільного характеру. Зразки заяв видає адміністратор. До заяви додаються :
• документи, необхідні для видачі документа дозвільного характеру, передбачені законодавством, яким регулюються відносини щодо одержання такого документа.
− Документами, необхідними для видачі документа дозвільного характеру, можуть визначатися документи, що безпосередньо пов'язані з підтвердженням можливості суб'єкта господарювання провадити певні дії щодо здійснення господарської діяльності або види господарської діяльності.
− Заява та документи, що додаються до неї, подаються в одному примірнику особисто суб'єктом господарювання (керівником юридичної особи, фізичною особою – підприємцем) або уповноваженою ним особою.
− Заява та документи, що додаються до неї, можуть бути надіслані рекомендованим листом з описом вкладення, при цьому підпис заявника (фізичної особи - підприємця) та уповноваженої ним особи засвідчується нотаріально.
− Державний адміністратор перевіряє документи, що посвідчують особу заявника, та реєструє заяву і документи, що додаються до неї, в журналі, який ведеться за формою, встановленою уповноваженим органом.
− Заява та документи, що додаються до неї, приймаються за описом, копія якого негайно видається (направляється) заявнику з відміткою про дату та номер їх реєстрації.
− Забороняється вимагати від заявника для одержання документа дозвільного характеру документи, не передбачені законодавством.
− Заявник несе відповідальність за достовірність відомостей, зазначених у заяві та документах, що додаються до неї.
− Державний адміністратор після надходження заяви та документів, що додаються до неї, формує дозвільну справу, у якій зберігаються копія заяви на отримання відповідного документа дозвільного характеру, опис документів, що додаються до неї (у тому числі копія документа, що підтверджує внесення плати за видачу документа дозвільного характеру, якщо така плата передбачена законом), а також копії документів дозвільного характеру або копії повідомлень місцевих дозвільних органів про відмову у видачі документів дозвільного характеру, копії рішень дозвільних органів з відповідних питань.
− Державний адміністратор несе відповідальність за зберігання дозвільної справи згідно із законом.
  
В Єдиному дозвільному офісі видаються наступні документи дозвільного характеру:
− висновки дозвільних органів;
− видача дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки;
− погодження проекту відведення земельної ділянки;
− видача дозволу на виконання будівельних робіт;
− передача земельних ділянок в оренду(договір оренди).
− висновки державної санітарно-епідеміологічної експертизи діючих обєктів
  
Перелік дозвільних органів, які беруть участь в роботі ЄДЦ
− Інспекція Державного архітектурно-будівельного контролю у Львівській області.
− Санепідемслужба Пустомитівського району.
− Державне управління з охорони навколишнього природного середовища у Львівській області.
− Управління Держкомзему у Пустомитівському районі.
− Сектор з питань наглядово-профілактичної діяльності Пустомитівського РВ ГУ МНС України у Львівській області.
− Відділ регіонального розвитку, містобудування та архітектури Пустомитівської райдержадміністрації.
− сільські, селищні, міські ради Пустомитівського району.
− Управління ветеринарної медицини у Пустомитівському районі.
 
  
Зразок заяви для отримання документа дозвільного характеру

______________________________

______________________________

Керівнику дозвільного органу

 

ЗАЯВА

   Відповідно до статті 7 Закону України „Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності” прошу видати
______________________________________________________________________________________________________
(назва документа дозвільного характеру)
______________________________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________________________
(об’єкт, на який видається документ)
______________________________________________________________________________________________________
(місцезнаходження (адреса) об’єкта, на який видається документ)
______________________________________________________________________________________________________
(вид діяльності згідно з КВЕД)
______________________________________________________________________________________________________
(у давальному відмінку повне найменування юридичної особи/ім’я, по батькові та прізвище фізичної особи-підприємця)
______________________________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________________________
(ідентифікаційний код згідно з ЄДРПОУ)
______________________________________________________________________________________________________
(ідентифікаційний номер фізичної особи-підприємця, платника податків та інших обов’язкових платежів)
______________________________________________________________________________________________________
(ім’я, по батькові та прізвище керівника юридичної особи/фізичної особи-підприємця/уповноваженої особи)
______________________________________________________________________________________________________

 

(місцезнаходження юридичної особи/місце проживання фізичної особи-підприємця)
 
             ___________________                                                                                       ______________________
                   (телефон)                                                                                                              (телефакс)
             „____„ _____________ 200__р.                                                                          ______________________
                                                                                                                                (підпис керівника юридичної особи/
                                                                                                                                        фізичної особи – підприємця, 
                                                                                                                                             уповноваженої особи)
 
 
   Документи, що додаються до заяви:
______________________________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________________________
 
   Заповнюється адміністратором:
 
           „_____„ ________________200__р.                                Реєстраційний номер ________________________                                                                                                                                                    
                  (дата надходження заяви)
 
_________________________                                             _______________________________________
                       підпис                                                                        Ініціали та прізвище адміністратора                     
 
 Єдиний дозвільний офіс інформує:
Надалі на веб-сайті та у газеті „Голос народу буде друкуватися більш розширена інформація про порядок видачі документів дозвільного характеру за принципом організаційної єдності на території Пустомитівського району відповідно до зазначеного переліку.
За додатковою інформацією звертатися до адміністратора ЄДО Марущак Орисі Степанівни (1-й поверх відділ економіки РДА, тел. (0230) 4-16-09
Протягом 2010 року в дозвільний офіс звернулось 127 суб’єктів господарювання.
Адміністратором дозвільного офісу видано 86 документів дозвільного характеру та надано 357 консультацій.
Форма входу
Відео
Погода
Пошук
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 24

Органи  влади
Pustomyty - info © 2020

Украина-Сегодня: Каталог сайтов каталог сайтівКаталог
сайтів УкраїниMyCounter - счётчик и статистикаУкраїнський рейтинг TOP.TOPUA.NETЛьвівський каталог сайтівКаталог сайтовИнтернет магазин Best ConnectionShiftCMS.net - Каталог сайтів ЛьвоваRambler's Top100Яндекс.МетрикаИнформер для сайтовКаталог україномовних сайтівУкраїнський рейтинг TOP.TOPUA.NETТоп Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів