Субота, 06.06.2020, 22:10

Ви увійшли як Гость | Група "Гості"Вітаю Вас Гость | RSS
Пустомити - info
Інформаційний ресурс міста

Головна | | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід

Меню сайту
Міні-чат
Фото
Навігатор по місту


Реклама

Наше опитування
Оцінка меру міста
Всього відповідей: 31
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Архів матеріалів

Папа Римський Бенедикт XVI провів свою останню публічну аудієнцію у Ватикані, яку прийшли послухати сотні тисяч вірян.

У своїй промові, серед іншого, Папа Римський попросив усіх молитись, у тому числі і за нового Папу.

«На даний момент є величезна довіра до мене, – сказав Папа, – громада віруючих чує та приймає слово Боже і це є віра».

Папа згадав: «Коли 19 квітня, вісім років тому я прийняв служіння Господу, у мене на думці було лише одне: «Господи, чому ти хочеш від мене цього? Це великий вантаж, який я маю покласти собі на спину. Але якщо ти бажаєш цього, значить ти допоможеш мені впоратися з усіма слабкостями».

... Читати далі »
Пререглядів: 1229 | Додав: pustomytivchanyn | Дата: 27.02.2013 | Коментарі (0)

 

Найкращим підприємства Львівщини - подяка та  визнання держави.

Цього року відбудеться вже третій щорічний Всеукраїнський рейтинг "Сумлінні платники податків-2012".Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків» започатковано Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація платників податків України» з метою створення сприятливих умов для розвитку взаємовигідної співпраці між державою та бізнесом та відзначення кращих здобутків платників податків. Завдання Рейтингу – посилення ролі та авторитету платника податків в житті країни.

Участь у рейтингу є  безкоштовною.

Всеукраїнський  рейтинг «Сумлінні платники податків» проводиться у два конкурсні тури. Перший  -  на  обласному  рівні  за  підтримки  облдержадміністрації  та  ДПС  області .

Другий тур  -  на  всеукраїнському рівні  за  підтримки Адміністрації  Президента України  та  ДПС України.
Організація
... Читати далі »

Пререглядів: 741 | Додав: pustomytivchanyn | Дата: 27.02.2013 | Коментарі (0)

21 лютого відбулася двадцять третя чергова сесія Пустомитівської районної ради шостого демократичного скликання, яка проходила під головуванням голови районної ради Віктора Бабія, за участю депутатів обласної ради Богдана Дубневича та Ярослава Мудрого, першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Шаповала, керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування району. 
Серед іншого, в ході сесії: затверджено звіт райдержадміністрації про виконання районного бюджету Пустомитівського району за 2012, зокрема, по доходах – в сумі 294257,7 тис.грн. (103,6 % до плану на рік), по видатках – в сумі 299605,6 тис.грн; розподілено  вільний залишок коштів районного бюджету, що склався станом на 1 січня 2013 року; прийнято до відома інформацію фінансового управління райдержадміністрації про виконання районного бюджету за січень 2013 року; внесено зміни до показників районного бюджету в межах бюджетних асигнувань; розподілено субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах району у 2013 році; затверджено Програму соціально – економічного та культурного розвитку району на 2013 рік та низку цільових соціально - економічних та культурних програм, Положення про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам – мешканцям Пустомитівського району; затверджено положення про надання у 2013 році стипендії дітям - сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування; вирішено звернутися у службу автомобільних доріг у Львівській області щодо невідкладного надання ними плану ремонту доріг у рай ... Читати далі »
Пререглядів: 642 | Додав: pustomytivchanyn | Дата: 27.02.2013 | Коментарі (0)

20 лютого в сесійній залі районної ради відбулося друге  засідання двадцять третьої чергової сесії Пустомитівської міської ради шостого демократичного скликання. В ході засідання, серед іншого, вирішено: внести зміни до порядку передачі в оренду громадянам земельних ділянок  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (передавати земельні ділянки не в оренду, а одразу у власність); заборонити  встановлення малих архітектурних форм у м.Пустомити до затвердження його генерального плану;  звернутися до Пустомитівської філії ДП "Львівський облавтодор” ПАТ ДАК "Автомобільні дороги України” з вимогою  щодо проведення ремонту доріг, які обслуговуються цією установою. Також, розглянуто питання про спрямування вільних залишків бюджетних коштів, у т.ч. виділено для співфінансування (спільно з держбюджетом)  114 тис.грн.  на  нову вітку водогону від водозабору Хоросно до резервуарів чистої води м.Пустомити  та  100 тис.грн. – на каналізаційно – насосну станцію №1,  затверджено низку місцевих програм на 2013 рік, у т.ч. природоохоронних заходів місцевого значення, регулювання земельних відносин, розвитку житлово-комунального господарства, благоустрою населених пунктів, ліквідації загрози виникнення ускладнень епідситуацій, соціального захисту окремих категорій населення міської ради, розвитку комунального підприємства "Пустомитиводоканал”.
Пререглядів: 658 | Додав: pustomytivchanyn | Дата: 27.02.2013 | Коментарі (0)

На Львівщині потрібно кардинально зламати схему технологічного підходу до утримання та ремонту доріг. Про це  26 лютого під час наради щодо стану автомобільних доріг Львівської області наголосив голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк, інформує прес-служба Львівської ОДА.

«Дорожню сітку Львівської області станом на сьогодні можна розцінювати як катастрофічну. Стан асфальтного покриття вже дійшов до того, коли говорити про безпеку руху на дорогах можна тільки ситуативно. На жаль, сьогодні дорожники займаються асфальтним покриттям доріг, а не їх утримання у комплексі», – сказав Михайло Костюк.

Голова Львівської облдержадміністрації наголосив, що терміново і кардинально потрібно запровадити новий правильний технологічний підхід до доріг Львівської області.

«Дорога має бути сухою, а дорожники забули  це правило. У населених пунктах області немає відводів води, а поза їх межами усе позаростало кущами й позамулювало, через що дороги області підтоплює й утворюється ямковість», – сказав  Михайло Костюк.

Окремо голова Львівської облдержадміністрації наголосив на тому, що від перезволоження дороги уже ут ... Читати далі »

Пререглядів: 602 | Додав: pustomytivchanyn | Дата: 27.02.2013 | Коментарі (0)

Сьогодні мери міст Львівщини та Донеччини зустрілись у Львові. Мета зустрічі – поглиблення взаєморозуміння, зміцнення дружніх партнерських зв’язків між громадами Львівської і Донецької областей України та Львівським і Донецьким регіональними відділеннями Асоціації міст України.

Така зустріч відбувається вже вдруге. Вперше міські голови міст-членів Львівського і Донецького регіональних відділень міст України відбулась у вересні 2011 року у місті Донецьку.

Львівське і Донецьке регіональні відділення міст України дбають про захист законних прав та інтересів міст-членів Асоціації міст України, опікуються розвитком і зміцненням місцевого самоврядування.

«Наші відділення дбають про те, щоб громади міст, селищ стали сильними громадами. Адже сильна громада – це сильна держава. І це розуміють і на Сході, і на Заході та це й об’єднує Схід і Захід України», – зазначив виконавчий директор Львівського регіонального відділення Асоціації міст України Василь Абаімов.

У Львові представники АМУ працюватимуть над погодженням основних принципів та механізмів співпраці відділень обох міст в рамках багатопланової форми зміцнення дружніх відносин, яка буде спрямована на обмін делегаці ... Читати далі »

Пререглядів: 733 | Додав: pustomytivchanyn | Дата: 27.02.2013 | Коментарі (0)

За їхніми  словами, причиною стало питання Розгляд звернення голови фракції ВО "Свобода” Панчишина Івана Мирославовича про внесення змін до порядку передачі в оренду громадянам земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за яке депутати не проголосували.  Після чого фракція ВО «Свобода» та «Фронту змін» демонстративно покинули сесійну залу. Депутати зробили намагання розпочати розгляд на сесії інших запланованих і належним чином підготовлених питань, серед яких, до речі, і питання генплану міста і бюджету питання ЖКГ і питання ... Читати далі »
Пререглядів: 768 | Додав: pustomytivchanyn | Дата: 13.02.2013 | Коментарі (0)

У Партії регіонів хочуть наділити один з парламентських комітетів правом вето на нормативно-законодавчі акти, що зачіпають питання прав людини і верховенства права.
Про це йдеться в законопроекті "Про внесення змін до деяких законодавчих актів", пише "Комерсант-Україна".
Даний законопроект підготував і вніс до парламенту "регіонал" Вадим Колесніченко.
Автор пропонує наділити парламентський комітет з питань верховенства права та правосуддя новими повноваженнями: проводити обов'язкову експертизу всіх нормативно-правових актів, що надходять на розгляд парламенту.
"Були різні експертизи нормативних актів, але вони не стосувалися прав людини. Законопроекти, що мають відношення до реалізації цих прав, в обов'язковому порядку повинні будуть отримати експертний висновок. Адже у нас є відповідні міжнародні зобов'язання", - сказав Колесніченко.
Згідно із законопроектом, без позитивного висновку профільного комітету, нормативно-правові акти не можуть бути включені до порядку денного засідання Верховної ради.
За словами автора законопроекту, під його дію не підпадають фінансові ініціативи уряду, що стосуються державного бюджету, соціальних виплат і пільг.
Критерій відбору документів для експертизи чітко не прописаний.
В опозиції ініціативу Колесніченка не підтримали.
"Є одна проблема, яка полягає в тому, що влада, в тому числі правоохоронні органи, реально працюють на те, щоб права людини в Україні порушувалися", - заявив заступник глави фракції "Батьківщина" В'ячеслав Кириленко.
Він упевнений, що законопроектами нічого не вирішити - потрібна зміна влади.
Експерти в законопроекті Колесніченко побачили загрозу для опозиції.
"Формально тут немає нічого поганого. Зайва експертиза, яка не вимагає додаткових коштів, це непогано", - сказав координатор Вінницької правозахисної групи Дмитро Гройсман.
"Дещо дивно, чому саме цей комітет повинен здійснювати цю експертизу. Чи не тому, що там більшіст ... Читати далі »
Пререглядів: 621 | Додав: zhyvchek | Дата: 29.01.2013 | Коментарі (0)

Проект нової центральної площі м. Пустомити та розміщення на ній торгово-розважально-офісного комплексу та будинку суду - ставить за мету вирішити планувально-просторові проблеми міста. Нова площа вирішує питання громадського центру міста, що буде виконувати функцію притягувального об'єкту, як для населення, так і для гостей.

Пропонується розміщення у глибині площі дві споруди виконані в єдиному містобудівному ансамблі, щоб задати чітку структуру житлового кварталу міста, що в свою чергу буде основною містобудівною домінантою для гармонійного та грамотного розвитку території.

Структура площі поділена на 3 умовні зони: -перша - виконує функцію площини, що дає можливість зібрати велику кількість людей в одному місці для культурно-розважальних заходів. Це можуть бути концерти, сезонні ярмарки, молодіжні акції, фестивалі, показово-спортивні виступи. Також в малюнку замощення пропонується зобразити лабіринт, як захоплююча гра для усіх вікових груп. Візерунок може постійно змінюватися та стимулювати зацікавленість дітей; -друга - виконує функцію зеленого партерного скверу з розміщенням у його центрі сучасної скульптурної композиції або пам'ятника видатній людині, що також дозволить залучити митців до творення загального образу площі; -третя - функція буферу самої площі та ... Читати далі »

Пререглядів: 1412 | Додав: pustomytivchanyn | Дата: 17.01.2013 | Коментарі (1)

1 2 3 ... 24 25 »
Форма входу
Відео
Погода
Пошук
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Наше опитування
Оцінка меру міста
Всього відповідей: 31

Органи  влади
Pustomyty - info © 2020

Украина-Сегодня: Каталог сайтов каталог сайтівКаталог
сайтів УкраїниMyCounter - счётчик и статистикаУкраїнський рейтинг TOP.TOPUA.NETЛьвівський каталог сайтівКаталог сайтовИнтернет магазин Best ConnectionShiftCMS.net - Каталог сайтів ЛьвоваRambler's Top100Яндекс.МетрикаИнформер для сайтовКаталог україномовних сайтівУкраїнський рейтинг TOP.TOPUA.NETТоп Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів